KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9175021

nr 917 5021

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Gatumusikant med apa, signerad. Tiren, 41x34

Utrop:

4.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 oktober 2014
kl 19:55:42